برگزاری سومین گردهمایی حامیان دانشگاه بجنورد به گزارش روابط عمومی دانشگاه بجنورد، سومین گردهمایی حامیان این دانشگاه در هشتمین روز آغاز سال نود و هشت، برگزار شد. در آغاز این مراسم، دکتر احمد محقر، رئیس دانشگاه بجنورد، ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو و بهار طبیعت ، ضمن معرفی این دانشگاه و تاریخچه ی تشکیل آن به روند شکل گیری بنیاد حامیان اشاره نمود و اظهار داشت: رسالت و اهداف دانشگاه ها در حوزه های مختلف، بویژه در حوزه ی مسئولیت های اجتماعی، صرفا، با اتکا به اعتبارات دولتی محقق نخواهد شد و می بایست حامیان مردمی نیز در این مسیر، نقش آفرین باشند؛ لذا بنیاد حامیان دانشگاه بجنورد به منظور انسجام حمایت های مختلف مادی و معنوی شروع به کار نموده است. دکتر احمد محقر با اشاره به وقوع حوادث ناگوار اخیر در کشور و خسارت های ناشی از سیلاب به استان های مختلف گفت: دانشگاه ها به سبب بهره مندی از ظرفیت متخصصان مسلح به علم و دانش روز، بایستی در مراحل مختلف بحران، از پیشگیری تا مواجهه و بازخورد، نقش موثر خود را ایفا نمایند و به این منظور نیاز به تعامل مثبت و سازنده میان دانشگاه ها و دستگاه های اجرایی بیش از گذشته ملموس است. وی افزود: دانشگاه های استان خراسان شمالی با تمام ظرفیت های موجود، آماده ی تشکیل کارگروه های مشترک با بخش های مختلف دولتی و غیردولتی برای خدمت رسانی بیشتر به شهروندان عزیز هستند. بنا بر این گزارش، در این گردهمایی که با حضور بجنوردی های مقیم خراسان شمالی و سایر استان ها، متخصصین و تعدادی از مسئولین و مدیران اجرایی استان برگزار شد؛ آقایان روح الله براتیان، شهردار بجنورد، دکتر عزیزالله معماریانی، رئیس اسبق دانشگاه بجنورد، دکتر علی قربانی، نماینده ی مجلس شورای اسلامی و جمعی از حاضرین به ارائه ی دیدگاه های خود در زمینه ی حمایت از دانشگاه در جنبه های مختلف پرداختند.        

برگزاری سومین گردهمایی حامیان دانشگاه بجنورد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه بجنورد، سومین گردهمایی حامیان این دانشگاه در هشتمین روز آغاز سال نود و هشت، برگزار شد.

در آغاز این مراسم، دکتر احمد محقر، رئیس دانشگاه بجنورد، ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو و بهار طبیعت ، ضمن معرفی این دانشگاه و تاریخچه ی تشکیل آن به روند شکل گیری بنیاد حامیان اشاره نمود و اظهار داشت: رسالت و اهداف دانشگاه ها در حوزه های مختلف، بویژه در حوزه ی مسئولیت های اجتماعی، صرفا، با اتکا به اعتبارات دولتی محقق نخواهد شد و می بایست حامیان مردمی نیز در این مسیر، نقش آفرین باشند؛ لذا بنیاد حامیان دانشگاه بجنورد به منظور انسجام حمایت های مختلف مادی و معنوی شروع به کار نموده است.

دکتر احمد محقر با اشاره به وقوع حوادث ناگوار اخیر در کشور و خسارت های ناشی از سیلاب به استان های مختلف گفت: دانشگاه ها به سبب بهره مندی از ظرفیت متخصصان مسلح به علم و دانش روز، بایستی در مراحل مختلف بحران، از پیشگیری تا مواجهه و بازخورد، نقش موثر خود را ایفا نمایند و به این منظور نیاز به تعامل مثبت و سازنده میان دانشگاه ها و دستگاه های اجرایی بیش از گذشته ملموس است.

وی افزود: دانشگاه های استان خراسان شمالی با تمام ظرفیت های موجود، آماده ی تشکیل کارگروه های مشترک با بخش های مختلف دولتی و غیردولتی برای خدمت رسانی بیشتر به شهروندان عزیز هستند.

بنا بر این گزارش، در این گردهمایی که با حضور بجنوردی های مقیم خراسان شمالی و سایر استان ها، متخصصین و تعدادی از مسئولین و مدیران اجرایی استان برگزار شد؛ آقایان روح الله براتیان، شهردار بجنورد، دکتر عزیزالله معماریانی، رئیس اسبق دانشگاه بجنورد، دکتر علی قربانی، نماینده ی مجلس شورای اسلامی و جمعی از حاضرین به ارائه ی دیدگاه های خود در زمینه ی حمایت از دانشگاه در جنبه های مختلف پرداختند.

 

 

 

 

آدرس کوتاه :